You are here:

Портретна фотозйомка

Чи легко зробити фотопортрет? Здається, нічого складного: розмістив модель, спрямував світло та клацай собі на здоров’я. Ймовірно, ви будете задоволені результатом.

Але ми говоримо про портрети іншого ґатунку. Про такі, які передають настрій, розкривають внутрішній світ людини, відображаючи її позицію та переконання.

Нам часто довіряють зйомку ділових портретів. Бізнес-портрет не дарма відносять до рекламних інструментів, оскільки це ефективний засіб просування. Візуалізація керує і діловим світом, і портрет здатен розповісти набагато більше, ніж змістовні звіти про досягнення та красномовні прес-релізи.

В Photocards ви можете замовити як індивідуальні, так і групові портрети.

Вартість портретної фотозйомки:

Робота фотографа індивідуальний прорахунок
Додатково
Виїзд за межі Києва до 15 км від КПП 600 грн.
Виїзд за межі Києва до 30 км від КПП 700 грн.
Виїзд по Україні — індивідуальний прорахунок

     Вказано ціни при готівковому розрахунку.
     Оплата на ФОП +7%, із ПДВ +20%.

Після кліку ми попросимо ваші дані для зв’язку. Менеджер зателефонує, щоб обговорити ваше замовлення та відповісти на питання.

Работа фотографа индивидуальный просчет
Дополнительно
Выезд за пределы Киева до 15 км от КПП 600 грн.
Выезд за пределы Киева до 30 км от КПП 700 грн.
Выезд по Украине — индивидуальный просчет

     Цены указаны при наличном расчете.

     ФОП +7%, НДС +20%.

После нажатия кнопки мы попросим оставить контактные данные. Менеджер свяжется с вами, проговорит все детали заказа и ответит на вопросы.

Поширені запитання:

Чим портретна фотозйомка відрізняється від зйомки на фотозоні?

Портрет — це більш глибока взаємодія моделі та фотографа. В цьому тандемі модель відчиняє двері у свій внутрішній світ, а завдання фотографа — відчути, що приховане у цьому погляді та про що ця посмішка, і зуміти вловити момент. Тому портрет завжди більш вдумливий та комплексний. Портрет — це більше про індивідуальне. А фотозона — це інструмент масових заходів.

Де та на якому фоні ви знімаєте портрети?

О, тут безліч варіантів! Можемо знімати на Подолі в своїй фотостудії. Можемо приїхати до вас в офіс зі студійним обладнанням. Можемо обрати будь-який відкритий майданчик, який вам подобається.

Чи обробляєте ви фотографії?

Так, обробляємо. Це може бути як поверхнева пошагова обробка (вона входить у вартість), так і глибока та індивідуальна, як для обкладинки глянцевого журналу. Однак просимо завважити, що другий тип роботи над фото — це окрема послуга, вартість якої оговорюємо індивідуально.

Як ви порадите організувати груповий портрет колектива із 400 осіб?

Завдання цікаве та досить непросте. Тому і підхід має бути нестандартний. Треба підібрати відповідну локацію, заміряти її, завчасно продумати розстановку людей, розрахувати кількість світлових приладів та інше. Більше того, один фотограф тут не впорається, йому потрібні асистенти. Дзвоніть та приїздіть до нас на обговорення, ми беремося за такі справи!

Чи обов’язково потрібен візажист? Ми нібито самі можемо зробити макіяж…

Дуже радимо скористатися послугами візажиста!
Також на серйозних зйомках часто потрібен стиліст. Ми можемо приїхати із спеціалістами, в яких впевнені, бо працювали із ними не на одному замовленні. Або ж ви можете запросити свою команду.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Задайте його нам нижче: