You are here:

Відеоінтерв’ю

Найбільш щирий формат комунікації, що викликає довіру аудиторії.

Чи завжди ми віримо тому, що написано? Чи завжди відчуваємо щирість? Ймовірно, що лист для керівника написали його асистенти: вони підібрали потрібні слова та стилістику, грамотно розставили акценти.

Ми вважаємо, що більший ступінь довіри викликає “живе” звертання голови компанії. У відеоінтерв’ю лунає жива мова, розкриваються справжні емоції. Більше того, ми звертаємо увагу не тільки на те, що людина говорить, але й на те, як вона це виражає. Жести, міміка, інтонація, тембр та інші невербальні сигнали доносять значно більше інформації до слухача та допомогають підсилити враження.

Запишіть відеоінтерв’ю, якщо прагнете сильніше вплинути на аудиторію.

Ми підберемо вигідний ракурс, правильно поставимо світло, запишемо чистий звук.

З цією послугою часто замовляють:

Поширені запитання:

У вас не вказано вартість. Скільки коштує відеоінтерв’ю?

Вартість визначається індивідуально в кожному конкретному випадку. Тому, будь ласка, телефонуйте, розповідайте, що вам потрібно — ми знайдемо спільну мову.

Чи можна зняти відеоінтерв’ю в студії?

Так, можна як в студії, так і виїзний запис. Можемо підібрати іншу офісну локацію, якщо вам здається, що ваш офіс не дуже підходить.

Що потрібно для того, щоб інтерв’ю вийшло якісним? Яка підготовка за нашого боку?

Ми радимо завчасно підготувати питання та ознайомити із ними відповідача, щоб у нього був час хоча б тезисно пропрацювати відповіді. Не варто зачитувати відповіді з блокноту — це виглядає нудно та непрофесійно. Питання та відповіді на них мають звучати максимально природно.  

Щодо технічної частини запитання, то необхідно використовувати професійне світлове обладнання: лампи, софтбокси та інше для отримання якісної картинки.

Чи можете ви влаштувати так, щоб спікер читав текст із монітора-підказчика?

Так, це можливо. Людині не обов’язково дивитися прямо в камеру під час зйомки. Однак треба розуміти, що погляд на суфлера може бути помітним — зіниці бігатимуть, ковзатимуть по тексту.

Можна зняти інтерв’ю під час зйомки репортажу?

Звісно, ми часто так робимо. Це легко організувати, однак просимо попередити завчасно, щоб ми взяли мікрофони та освітлювальні прилади для якісного результата.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Задайте його нам нижче: