You are here:

Відеомонтаж

Коли його замовляють? Читайте далі.

Поширена ситуація. Планується корпоратив із нагоди ювілею компанії. Окрім фото, вирішили знімати все на відео. Сказано — зроблено: відзнято матеріал від привітальної промови біг-боса до караоке та “диких танців” менеджерів під зоряним небом.

І ось маємо на руках відео тривалістю годин 5-6. Згадка хороша, але який смертний здужає перегляд такого блокбастеру? Погодьтесь, що логічніше та більше того — гуманніше — зробити нарізку, “концентрат” найбільш важливих та цікавим моментів вашого івенту.

Зверніться в Photocards: ми змонтуємо для вас відео бажаної тривалості, включивши в нього найцікавіше та підібравши відповідну музику. 3-15-хвилинне відео правильно розставить акценти, підкреслить настрій та назавжди залишиться згадкою про подію. Також монтаж можна доповнити графічними елементами та титрами, які допоможуть донести більший обсяг інформації та доповнити картинку.

З цією послугою часто замовляють:

Поширені запитання:

Скільки коштує монтаж відео?

На вартість впливає низка чинників: тривалість ролика, наявність титрів, заставки та графіки. Тому вартість в кожному конкретному випадку обчислюється індивідуально.

Скільки часу займає монтаж відео? Як швидко я отримаю готовий результат?

Давайте обговоримо ваш конкретний випадок. Терміни монтажу залежать як від складності завдання, так і від поточної завантаженості монтажерів. Однак якщо вам потрібне готове відео тут і зараз, у нас є опція “монтаж під час заходу” і “монтаж в ніч”, але за додаткову оплату.

Яке аудіо можна використовувати у ролику, щоб YouTube не забанив?

Дуже слушне запитання. YouTube блокує ролики із музикою, на яку ви не маєте авторських прав. Можна цим не заморочуватись, якщо ваш ролик призначений для внутрішнього використання — тільки в компанії, для співробітників.
Однак якщо ролик для публічної ротації, вам знадобляться авторські права на аудіотрек, використаний у відео. Такі права купують в спеціальних музичних банках.

Яка оптимальна тривалість ролику?

Все залежить від мети, задля якої ви робите ролик. Поділіться з нами своїм завданням — ми порадимо оптимальну довжину.

Чи можна додати титри?

Так, але це вплине на вартість монтажу.

Чи додаєте ви графічні елементи під час монтажу? Нам потрібна крута заставка й інфографіка.

Авжеж, це ми обговорюємо на етапі узгодження замовлення, і це оплачується додатково.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Задайте його нам нижче: