You are here:

Відеорепортаж

Знімаємо ділові, корпоративні, розважальні, спортивні та будь-які інші заходи.

Пропонуємо как багатокамерну зйомку, так і зйомку однією камерою.

Знімаємо за допомогою стедікам DJI Ronin.

Оператор із камерою напереваги розсікає на гіроскутері.

Активно задіюємо екшн-камери.

Запускаємо квадрокоптери.

Можливо, іноді перебираємо із профжаргоном. 

Спустіться нижче у FAQ — розшифруємо!

З цією послугою часто замовляють:

Поширені запитання:

Скільки коштує відеорепортаж?

Послуга завжди прораховується індивідуально, тому що залежить від багатьох чинників: тривалості заходу, кількості камер, складності зйомки, необхідності зйомки інтерв’ю та інших.

Монтаж відео входить у вартість?

Ні, це окрема послуга.

Що за звір стедікам і навіщо він потрібен?

Стедікам (від англ. steady — “стійкий, стабільний” і cam — “камера”) — це система стабілізації камери при відеозйомці. Ця система незамінна для плавного проходу камери при зйомці у русі. Завдяки їй відео виходить якісним (без тремтіння) та презентабельним.

Навіщо вам гіроскутер для зйомки?

Гіроскутер при зйомці відео застосовують доволі часто. Як і стедікам, гіроскутер дозволяє створювати справжні “кіношні” ефекти, коли камера плавно переміщується, при цьому вся сцена попадає в кадр.

В кіноіндустрії для таких цілей камеру закріплюють на знімальному візку, який рухається по рейках. Але далеко не при кожній зйомці є можливість спорудити таку “залізницю” — і через її розміри, і через нерівну поверхню знімального майданчика. Тому все частіше режисери та оператори використовують сучасний електротранспорт для таких цілей.

На які камери ви знімаєте? Відео якої якості я отримаю?

Ми використовуємо камери Sony та Canon. Стандартна якість матеріалу — fullHD 1920×1080. За запитом можем видати матеріал із роздільністю 4К (4000 пікселів по горизонталі).

Навіщо потрібні дрони?

Раніше кадри з повітря можна було отримати тільки при зйомці з гвинтокрила. Зараз вони стали більш доступними завдяки дронам. Аерозйомка дає можливість побачити набагато більше, ніж із рівня землі. Завдяки дронам ми отримуємо більш ефектні кадри та передаємо масштаб.

А що таке екшн-камера та навіщо вона потрібна?

Зазвичай екшн-камери використовують люди, що ведуть активний спосіб життя: вони підкорюють гори на велосипедах, знімаючи відеозвіт про велотур, вони досліджуть морські глибини та зачаровують інших тою красою, вони стрибають із парашутом, а потім показують кадри, від яких захоплює дух.  

Зйомка екшн-камерою завжди додає динаміки до відеозвіту заходу. Вона забезпечує захопливий додатковий ракурс. І також її використовують тоді, коли у оператора немає можливості (а інколи й бажання) бути присутнім в точці зйомки — наприклад, стрибати з парашутом разом із “моделлю”.

Навіщо ви пропонуєте зйомку декількома камерами?

Одна камера може не встигнути всюду, якщо ваш івент дуже динамічний та різноплановий. Застосування декількох камер дозволяє захопити більше цікавих моментів і зробити відео більш ефектним. Також стає можливим знімати одночасно і крупний план, і загальний.

Чи може один оператор знімати одночасно двома камерами?

Ні, він не може бути одночасно «и чтец, и жнец, и на дуде игрец».

Якщо під час урочистої події ми хочемо зняти відеоінтерв’ю, це окремий бюджет?

Ні, запис інтерв’ю додатково нічого не коштує. Однак це треба передбачити та попередити завчасно, щоб ми мали із собою мікрофони та світлові прилади для якісного результату.

Не знайшли відповідь на своє питання?
Задайте його нам нижче: